Shitet, Apartament 1+1, Rruga Zenel Baboçi

Pershkrim

Shitet apartament 1+1 tek rruga "Zenel Baboci" në afërsi të Qendrës. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati i ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 77 m2 dhe është i organizuar në sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi,1 tualet dhe ballkoni. Orientimi i tij jug i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
84,000 €
3
Ka hipoteke
2019-04-11

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 77
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga zenel Baboci
Albania
Tirana
Rruga Zenel Baboçi
1001

Prona te ngjashme