Qera,Ambjent,Autostrada Tirane-Durres
Qera,Ambjent,Autostrada Tirane-Durres
Qera,Ambjent,Autostrada Tirane-Durres

Pershkrimi

Ambjenti ndodhet ne zonen e Autostrades Tirane-Durres,prane Kastratit. Siperfaqja totale e ambjentit eshte 300 m2. E gjithe siperfaqja e godines menaxhohet per ambjente magazinimi si dhe ambjente zyrash.Ambjenti disponon 1 tualet si dhe hapesire parkimi.Per me shume informacion na kontaktoni

Tipare

Pavilion
future12690
300 m2
2
0
1
Ka Hipoteke
2019-10-15

Adresa

Autostrada Tirane-Durres
Albania
Tirana
Autostrada Tirane-Durres

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.

Blloku Tirana ID: PRI13227
60 m2 1 1 30
345 € /muaj

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13226
112 m2 2 2 18
95,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13225
82.27 m2 2 1 29
70,000 €