Qera,Ambjent,Unaza E Re
Qera,Ambjent,Unaza E Re

Pershkrimi

Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Unazës se Re, buzë rruge tek Rotondo e Dyte. Informacion mbi Ambjentin: • Kati i dytë •Buzë Rruge • Sipërfaqa e brendëshme: 75 m2 • Tualeti • I investuar • Fasadë xhami .Aktualisht funksionon si klinike dentare dhe jepet me qera se bashku me pajisjet.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
future12693
75 m2
1
0
1
Ka Hipoteke
2019-10-16

Adresa

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 1+1,Unaza e Re

Unaza E Re Tirana ID: future13228
68,5 m2 1 1 0
210 € /muaj

Shitet, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.

Blloku Tirana ID: PRI13227
60 m2 1 1 30
345 € /muaj

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13226
112 m2 2 2 19
95,000 €