Qera, Ambient, Medreseja

Pershkrim

Jepet me qera ambient në rrugën " Ferit Xhajko". Ambienti ndodhet në katin e 3. Ambienti ka sipërfaqe totale prej 200 m2, është i organizuar në 2 ambiente për zyra, korridori dhe një tualet . Ambienti është i investuar me parket. Lokacioni i favorshëm bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. jepet me qera i mobiluar Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Ambjent
300 €
3
Ka hipoteke
2019-04-13

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 60
Tualet (e) : 1

Adrese

rruga ferit xhajko
Albania
Tirana
Medreseja
1001

Prona te ngjashme