Qera,Kapanon,Sukth
Qera,Kapanon,Sukth
Qera,Kapanon,Sukth
Qera,Kapanon,Sukth
Qera,Kapanon,Sukth
Qera,Kapanon,Sukth
Qera,Kapanon,Sukth
Qera,Kapanon,Sukth
Qera,Kapanon,Sukth

Pershkrimi

Ambjenti ndodhet ne zonen e Sukthit ,ne Durres. Siperfaqja totale e ambjentit eshte 650 m2 nga e cila 450 m2 eshte siperfaqja e brendshme dhe 200 m2 eshte siperfaqja e oborrit. E gjithe siperfaqja e godines menaxhohet per ambjente magazinimi si dhe ambjente zyrash.Ambjenti disponon 1 tualet,nje ashensor si dhe hapesire parkimi.Per me shume informacion na kontaktoni

Tipare

Pavilion
future12711
450 m2
1
0
1
Ka Hipoteke
2019-10-16

Adresa

Sukth
Albania
Durres
Sukth

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.

Blloku Tirana ID: PRI13227
60 m2 1 1 30
345 € /muaj

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13226
112 m2 2 2 18
95,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13225
82.27 m2 2 1 29
70,000 €