Shitet, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Sheshit Willson. Informacion mbi apartamentin: • Buzë Rruge • Kati 2 banim • Sipërfaqa e apartamentit: 100 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë Apartamenti shitet bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 Dhoma Gjumi • Tualeti • Ballkoni • I përshtatshëm për Biznes. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
110,000 €
2
Ka hipoteke
2019-04-13

Me teper tipare

Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Sheshi Willson
Albania
Tirana
Sheshi Willson

Prona te ngjashme