Shitet, Apartament 1+1, Fresku

Pershkrim

Shitet apartament në zonën e Freskut në afërsi të Restorant Freskut. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 64.31m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar (bosh me çmimin 42000euro). Orientimi i tij lindje i mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare ). Ekstra që ofron apartamenti: • me parkim • kubaturë e rregullt • ndërtim cilësor • me ashensor Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
50,000 €
2
Në proces hipotekimi
2019-04-15

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 64.31
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Fresku
Albania
Tirana
Fresku
1001

Prona te ngjashme