Shitet, Apartament 2+1, Rruga Haxhi Dalliu

Pershkrim

Shitet, apartamenti 2+1 i pozicionuar në Rrugën Haxhi Dalliu. Ndodhet në katin e 2 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 110 m2. Apartamenti ka një orientim Lindje dhe ndodhet pranë qendrës së Tiranës. Apartamenti disponon: •Salloni Ndenjes •2 dhoma gjumi • Tualeti •Ballkoni • Me Hipoteke. Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha lehtesirave ne kohe te shkurter. • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
120,000 €
2
Ka hipoteke
2019-04-15

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 120
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga Haxhi Dalliu
Albania
Tirana
Rruga Haxhi Dalliu

Prona te ngjashme