Shitet,Ambjent,Rruga 5 Maji

Pershkrim

Ambjenti është i pozicionuar te Rruga 5 Maji. Informacion mbi ambjentin: • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja e ambjentit: 180 m2 dhe 80 m2 verandë • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Ambjenti disponon: • Tualeti • I investuar • Dopio xham • Fasadë xhami • Kubaturë e rregullt • Pozicion gjeografik i favorshëm • Buzë rruge • I përshtatshëm për çdo lloj biznesi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Ambjent
450,000 €
Ka hipoteke
2019-04-15

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 260
Tualet (e) : 1

Adrese

Rruga 5 Maji
Albania
Tirana
Rruga 5 Maji
1001

Prona te ngjashme