Qera,Ambjent,Misto Mame
Qera,Ambjent,Misto Mame
Qera,Ambjent,Misto Mame
Qera,Ambjent,Misto Mame
Qera,Ambjent,Misto Mame

Pershkrimi

Ambjenti është pozicionuar në zonën e Misto Mames,buzë rruge. Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0 • Sipërfaqja e ambientit:120 m2 dyqan , 250 m2 magazine • Punime shumë kualitative me masë të lartë të hekurit dhe betonit • I përshtatshëm për cfardolloj aktiviteti. •Mund te perdoret sipas deshires.Ambjenti disponon 4-7 poste hapesire parkimi,disponon linje 3-fazore,furnizim me uje 24 h si dhe eshte opsion ideal investimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
future12712
370 m2
0
0
2
Ka Hipoteke
2019-10-16

Adresa

Misto Mame
Albania
Tirana
Misto Mame

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.

Blloku Tirana ID: PRI13227
60 m2 1 1 30
345 € /muaj

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13226
112 m2 2 2 18
95,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13225
82.27 m2 2 1 28
70,000 €