Shitet/Qera, Godine Biznesi, Autostrada Tiranë-Durres

Pershkrim

Jepet me qera qendër biznesi në Autostradën Tiranë-Durrës.Qendra ka 2 kate Sherbim dhe 1 kat nentoke ,e gjithë ndërtesa ka një sipërfaqe totale prej 5500 m2 dhe siperfaqe trualli 1870. Është e pozicionuar në një pikë strategjike dhe në një zonë të favorizuar buze Autostradës Tiranë-Durrës.Qendra ka në brendësinë e saj hapësirë për ambjente shërbimi,eshte e pajisur me shkalle te brendshme dhe vend per ashensor eshte e gjitha fasade xhami dhe lartesi 4.5 m, e pershtatshme per cdo lloj biznesi ne varesi te kerkeses. Godina disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Ambjent
1,200,000 €
Ka hipoteke
2019-04-15

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 5500

Adrese

Autostrada Tirane Durres
Albania
Tirana
Autostrada Tiranë

Prona te ngjashme