Shitet,Apartament 3+1,Kompleksi "Garden Residence Turdiu"
Shitet,Apartament 3+1,Kompleksi "Garden Residence Turdiu"
Shitet,Apartament 3+1,Kompleksi "Garden Residence Turdiu"
Shitet,Apartament 3+1,Kompleksi "Garden Residence Turdiu"
Shitet,Apartament 3+1,Kompleksi "Garden Residence Turdiu"
Shitet,Apartament 3+1,Kompleksi "Garden Residence Turdiu"

Pershkrimi

Disponojme apartament 3 +1 ne rezidencen "Garden Residence Turdiu".Kjo rezidence eshte e pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori. E shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut.E pajisur me hapsira rekrative dhe gjelberim kompakt te varjushem ne peme, ligustra dhe lule, me pishine dhe park lojrash : te gjitha ne funksion te komunitetit.E kompozuar nga apartamente te tipeve te ndryshme te djellezuara maksimalisht dhe me vetrata sa lartesia e katit.Apartamenti ka kubature mjaft te rregullt .Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe eshte i perfunduar.Per ta vizituar na Kontaktoni.

Tipare

Apartment
future12713
128 m2
7
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-10-16

Adresa

Garden Residence Turdiu
Albania
Tirana
Fusha e Aviacionit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.

Blloku Tirana ID: PRI13227
60 m2 1 1 27
345 € /muaj

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13226
112 m2 2 2 16
95,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13225
82.27 m2 2 1 27
70,000 €