Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 tek "Rruga e Barrikadave" pranë Qendrës së Tiranës . Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri në proces ndërtimi. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 151.39 m2 nga të cilat 37.74 m2 është verandë dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranda. Orientimi i mirë mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona siç janë, afërsia me qendrën, linjat urbane kryesore, institucione të rëndësishme, shkolla, gjimnaze, qendra shëndetësore, spitale, ambiente argëtimi etj. Apartamenti është në proces hipotekimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
185,528 €
5
Në proces hipotekimi
2019-04-15

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 151.39
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Qender
Albania
Tirana
Rruga e Barrikadave
1001

Prona te ngjashme