Qera, Ambjent , Laprake

Pershkrim

Ambjenti ndodhet në zonën e Laprakës në Rrugën Dritan Hoxha. Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0 buze rruge • Sipërfaqa e ambjenti: 112 m2 • Fasadë xhami • Sistem Aspirimi dhe Kondicionimi • Tualet. Opsion ideal per investim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Ambjent
3,500 €
0
Në proces hipotekimi
2019-04-16

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 112

Adrese

Laprakë, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
Laprake

Prona te ngjashme