Shitet,Apartament 1+1,Green City

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. Informacion mbi apartamentin: • Kati 6 teknik • Sipërfaqja totale : 73.4 m2. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 1 dhomë gjumi • 1 Tualet • Ballkoni • I investuar • Kubaturë e rregullt • Termoizolim • Sistem chiller • Dopio xham me mbyllje hermetike • Ashensor 10-13 vendësh. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
55,000 €
6
Në proces hipotekimi
2019-04-16

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 73.4
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Green City
Albania
Tirana
Green City

Prona te ngjashme