Shitet, Ambjent, Unaza e re
Shitet, Ambjent, Unaza e re
Shitet, Ambjent, Unaza e re
Shitet, Ambjent, Unaza e re

Pershkrimi

Shitet ambjent ne Unaze Te Re. Ndodhet në katin 0 dhe ka sipërfaqe 182 m2 Bruto dhe 167 m2 neto. Ambjenti disponon: •Hapesira te bollshme • 2 Hyrje • 1 Tualet • 1 Magazine • Buze rruge • Fasade xhami • Sistem Kondicionimi • Spote ndricimi • Me parket • Opsion ideal investimi •Me hipoteke •Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
12730
182 m2
0
0
0
Ka Hipoteke
2019-10-17

Adresa

Unaza e Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.

Blloku Tirana ID: PRI13227
60 m2 1 1 29
345 € /muaj

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13226
112 m2 2 2 17
95,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13225
82.27 m2 2 1 28
70,000 €