Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit
Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit
Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit
Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit
Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit
Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit
Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit
Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit
Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit
Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit
Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit
Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit
Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit
Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit
Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit

Pershkrimi

Ambjenti është i pozicionuar pranë Stacionit të Trenit, në afërsi të Burgut 313. Informacion mbi ambjentin : • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja e ambjentit: 170 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Ambjenti është bosh dhe disponon: • 2 Tualete • I investuar • Pozicion gjeografik i favorshëm • Buzë rruge • Mundësi të ndryshme shfrytëzimi si spa, palestër, lokal, etj. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
al12731
170 m2
0
0
2
Ka Hipoteke
2019-10-17

Adresa

Stacioni i Trenit
Albania
Tirana
Stacioni I trenit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.

Blloku Tirana ID: PRI13227
60 m2 1 1 30
345 € /muaj

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13226
112 m2 2 2 18
95,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13225
82.27 m2 2 1 29
70,000 €