Shitet, Apartament 2+1, Kinostudio

Pershkrim

Shitet apartament në zonën e Kinostudios në rrugën Aleksandër Moisiu. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 68.4 m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. Orientimi i tij jug-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare ). Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt • ndërtim cilësor Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
65,000 €
4
Ka hipoteke
2019-04-17

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 68.4
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Kinostudio
Albania
Tirana
Kinostudio
1001

Prona te ngjashme