Shitet,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit

Pershkrim

Shitet apartament bashkë me një garazh 25 m2 me mbyllje me pult dhe sitem alarmi në Rrugën e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 7 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 115 m2 • Orientim Jug-Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete ku 1 tualet është me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri i mirëadministruar me sistem kamerash me ashensor • Parket • Sistem chiller • Dopio xham • Punime cilësore • Kubaturë e rregullt. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
225,000 €
7
Ka hipoteke
2019-04-20

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 115
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga e Elbasanit
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit
1001

Prona te ngjashme