Qera, Ambient, Rruga e Dibres

Pershkrim

Jepet me qera ambjent tek "Rruga e Dibrës” Ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 85 m2. Është I përshtatshëm për një sërë aktivitetesh. Ambienti është i investuar me sistem kamerash dhe shumë mirë i ndriçuar. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Ambjent
1,200 €
0
Në proces hipotekimi
2019-04-22

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 85
Tualet (e) : 1

Adrese

rruga e Dibres
Albania
Tirana
Rruga e Dibres
1001

Prona te ngjashme