Shitet, Apartament 2+1, Fiori Di Bosco

Pershkrim

Shitet, apartament 2+1 tek Kompleksi Fiori Di Bosco. Apartamenti ka siperfaqe 105 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 banim. Organizimi: Ambjneti gatimi, salloni I ndenjes, dy dhoma gjumi, dy tualete ( nje me dritare) dhe ballkoni. Kompleksi ka punime cilesore, kubature te rregullt, fasade te ventiluar dhe vertrate dopio xham plastike me gaz argon, Izolim akustik, grila elektrike. Vendodhja e favorshme te jep mundesin e te gjitha faciliteteve si shkolla, qendra spitalore, transportit urban etj, ne kohe shume te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
94,500 €
4
Në proces hipotekimi
2019-04-22

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 105
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Don Bosco, Tirana
Albania
Tirana
Don Bosko

Prona te ngjashme