Shitet,Apartament 1+1,Ish Parku I Autobuzave

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar ne zonen e Ish Parkut Te Autobuzave. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 i nje pallati ekzistues • Sipërfaqja e apartamentit : 59 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina më vete • 1 dhomë gjumi • Tualeti me aspirim natyral. Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
59,000 €
Ka hipoteke
2019-05-15

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 59
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Ish Parku I Autobuzave
Albania
Tirana
Ish Parku Autobuzave

Prona te ngjashme