Shitet,Apartament 2+1,Kepi i Rodonit
Shitet,Apartament 2+1,Kepi i Rodonit
Shitet,Apartament 2+1,Kepi i Rodonit

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Kepi i Rodonit, në një faqe kodre përballë detit . Informacion mbi apartamentin : • Kati 1 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 104 m2 • Orientimi : Jug • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • Investim gjerman i stadartit europian • Arkitekturë moderne që respekton peisazhin • Fasadë panoramike me pamje të detit • Distanca nga deti vetëm 150 m • Plazh privat • Infrastrukturë e re dhe moderne • Impiant biologjik i trajtimit të ujërave të zeza • Pishinë private me ujë deti • Resort i rrethuar me shërbim sigurie 24 h • Komunitet i përzgjedhur • Shërbim dhe mirëmbajtje personale • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
AL13233
104 m2
1
3
1
Ka Hipoteke
2019-11-18

Adresa

Kepi i Rodonit
Albania
Durrës
Gjiri I Lalzit

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Ali Demi

Ali Demi Tirana ID: AL13499
117 m2 2 2 32
250 € /muaj

Shitet,Vilë,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future13498
360 m2 2 1 33
85,000 €

Qera, Apartament 3+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus13497
220 m2 3 2 19
350 € /muaj