Shitet,Lokal, Ish Parku I Autobuzave
Shitet,Lokal, Ish Parku I Autobuzave
Shitet,Lokal, Ish Parku I Autobuzave
Shitet,Lokal, Ish Parku I Autobuzave
Shitet,Lokal, Ish Parku I Autobuzave
Shitet,Lokal, Ish Parku I Autobuzave

Pershkrimi

Shitet lokal ne nje zone shume te populluar te qytetit,tek Parku i Autobuzave,pas Policise Bashkiake.Ambjenti ka me nje siperfaqe te brendshme prej 38m2 ne katin 0,gjithashtu ka mundesi shfrytezimi perfekt te verandes. E gjithe pjesa ballore eshte fasade xhami dhe aktualisht biznesi eshte ne gjendje pune dhe shitet i mobiluar.Lokali disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe mund edhe te nderrohet edhe me nje apartament. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Bar / Restaurant
future 1199
38 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-07-25

Adresa

policia bashkiake
Albania
Tirana
Ish Parku Autobuzave

Prona te ngjashme

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

Farkë Tirana ID: PRI11969
720 m2 4
1,400,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 6
65,000 €

Qera, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha Tirana ID: 11967
95 m2 2 1 1
450 € /muaj