Apartament 1+1, Kompleksi Magnet
Apartament 1+1, Kompleksi Magnet
Apartament 1+1, Kompleksi Magnet
Apartament 1+1, Kompleksi Magnet
Apartament 1+1, Kompleksi Magnet
Apartament 1+1, Kompleksi Magnet

Pershkrimi

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone shume te preferuar dhe prane faciliteteve te nevojshme per nje jetese te qete, rruga `Ndre Mjeda`, Kompleksi Magnet. Gjendet ne katin e pare banim te kompleksit te ri me siperfaqe totale prej 61m2. Organizimi i brendshem i tij eshte mjaft i mire ku ne perberje te tij ka sallonin e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Eshte totalisht i mobiluar me pajisje te reja bashkekohore. Apartamenti ka pozicion mjaft te mire ndaj drites natyrale me orientim lindje. Per ta vizituar na kontaktoni.

Tipare

Apartment
PRI 1347
61 m2
1
2
1
2017-05-05

Adresa

Rruga `Ndre Mjeda`
Albania
Tirana
Rruga Ndre Mjeda

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit

Stacioni i Trenit Tirana ID: al12731
170 m2 2 8
2,000 € /muaj

Shitet, Ambjent, Unaza e re

Unaza e Re Tirana ID: 12730
187 m2 3
330,000 €

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 2
1,260,000 €