Apartament 2+1, Kompleksi Magnet
Apartament 2+1, Kompleksi Magnet
Apartament 2+1, Kompleksi Magnet
Apartament 2+1, Kompleksi Magnet
Apartament 2+1, Kompleksi Magnet
Apartament 2+1, Kompleksi Magnet
Apartament 2+1, Kompleksi Magnet
Apartament 2+1, Kompleksi Magnet
Apartament 2+1, Kompleksi Magnet
Apartament 2+1, Kompleksi Magnet

Pershkrimi

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Parkut te Autobuzave ne rrugen Ndre Mjeda tek Kompleksi Magnet. ndodhet ne katin e peste te nje ndertimi te ri me siperfaqe te bollshme prej 110m2. Ne perberje te tij ka sallonin e ndenjes sebashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dy tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne si dhe dysheme me parket. per ta vizituar na kontaktoni.

Tipare

Apartment
plus 1820
110 m2
5
3
2
2017-07-05

Adresa

Rruga Ndre Mjeda
Albania
Tirana
Rruga Ndre Mjeda

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit

Stacioni i Trenit Tirana ID: al12731
170 m2 2 8
2,000 € /muaj

Shitet, Ambjent, Unaza e re

Unaza e Re Tirana ID: 12730
187 m2 3
330,000 €

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 2
1,260,000 €