Apartament  1+1, Kompleksi Magnet

Pershkrimi

Disponojmë një apartament me qera në një zone mjaft të preferuar dhe të përshtatshme për banim te “Kompleksi Magnet” mbrapa Fakultetit te Inxhinierisë së Ndërtimit . Apartamenti është I pozicionuar në katin e shtatë të një pallati të ri me sipërfaqe totale 70 m2. Ka organizim të brebdshëm shumë të mirë ku përfshihen salloni I ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Është plotësisht I mobiluar me pajisje moderne. Për ta vizituar na kontaktoni

Tipare

Apartment
plus 1976
70 m2
7
2
1
2017-07-24

Adresa

Kompleksi Magnet
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit

Stacioni i Trenit Tirana ID: al12731
170 m2 2 8
2,000 € /muaj

Shitet, Ambjent, Unaza e re

Unaza e Re Tirana ID: 12730
187 m2 3
330,000 €

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 2
1,260,000 €