Shitet, Apartament 2 + 1, Rruga E Kavajës
Shitet, Apartament 2 + 1, Rruga E Kavajës
Shitet, Apartament 2 + 1, Rruga E Kavajës
Shitet, Apartament 2 + 1, Rruga E Kavajës
Shitet, Apartament 2 + 1, Rruga E Kavajës
Shitet, Apartament 2 + 1, Rruga E Kavajës
Shitet, Apartament 2 + 1, Rruga E Kavajës
Shitet, Apartament 2 + 1, Rruga E Kavajës
Shitet, Apartament 2 + 1, Rruga E Kavajës
Shitet, Apartament 2 + 1, Rruga E Kavajës
Shitet, Apartament 2 + 1, Rruga E Kavajës

Pershkrimi

Dispononi nje apartament per shitje ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, "Rruga e Kavajes". Nje zone me shume fasilitete ku rrethohet sherbime te ndryshme publike nga qendrat tregtare tregtare banke dhe biznese te ndryshme. Apartamenti ka nje siperfaqe te bollshme prej 88m2 kati i 9 ku perbehet nga korridoret qe bejne ndarjen e dhomave, sallon me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. Është i mobiluar në mënyrë të kohëve moderne. Jepet për shitie dhe për qera.Disponon dokumentacionin e rregullt të hipotekorit Për ta vizituar na kontaktoni.

Tipare

Apartment
2600
88 m2
9
3
2
Ka Hipoteke
2017-10-06

Adresa

Rruga e Kavaj
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Ali Demi

Ali Demi Tirana ID: AL13499
117 m2 2 2 32
250 € /muaj

Shitet,Vilë,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future13498
360 m2 2 1 34
85,000 €

Qera, Apartament 3+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus13497
220 m2 3 2 19
350 € /muaj