Shitet,Toke,Autostrada Tirane-Durres
Shitet,Toke,Autostrada Tirane-Durres
Shitet,Toke,Autostrada Tirane-Durres
Shitet,Toke,Autostrada Tirane-Durres
Shitet,Toke,Autostrada Tirane-Durres
Shitet,Toke,Autostrada Tirane-Durres

Pershkrimi

Toka ndodhet në zonën e Autostradës Tiranë- Durrës ,ne rrugen dytesore te Yrshekut, një vend i sigurt dhe me pozicion fantastik për tu zhvilluar. Sipërfaqja totale e truallit është 3000 m2 dhe trajtohet me një cmim 110 Euro/m2.Pozicioni strategjik e bën një vend me prioritet investimi ne fushen e ndertimit dhe gjithashtu është e përshtatshme për zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme te biznesit, pasi ndodhet buze rruge dhe gjithashtu është e pajisur me certifikatë pronësie. Për më shumë informacion na kontaktoni!

Tipare

Land
future 2607
3000 m2
0
0
Ka Hipoteke
2017-10-06

Adresa

Albania
Tirana
Autostrada Tirane-Durres

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Ali Demi

Ali Demi Tirana ID: AL13499
117 m2 2 2 31
250 € /muaj

Shitet,Vilë,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future13498
360 m2 2 1 32
85,000 €

Qera, Apartament 3+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus13497
220 m2 3 2 19
350 € /muaj