Shitet, Apartament 1+1, Qendër
Shitet, Apartament 1+1, Qendër
Shitet, Apartament 1+1, Qendër
Shitet, Apartament 1+1, Qendër
Shitet, Apartament 1+1, Qendër
Shitet, Apartament 1+1, Qendër

Pershkrimi

Disponojmë apartament për shitje në një prej zonave më të preferuara për banim në qendër të Tiranës. Apartamenti është I pozicionuar në katin e pestë të një pallati të ri me punime shumë cilësore me sipërfaqe totale prej 66.5 m2. Ambjentet e brendshme janë të mirë organizuara ku përfshihet salloni indenjies së bashku me ambjentin e gatimit,një dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartameti ka pozicion ë mire ndaj dritës natyrale me orientim nga Lindja. Disponon dokumentacio të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni.

Tipare

Apartment
OPP 2621
67 m2
5
2
1
Ka Hipoteke
2017-10-07

Adresa

Qender
Albania
Tirana

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Ali Demi

Ali Demi Tirana ID: AL13499
117 m2 2 2 32
250 € /muaj

Shitet,Vilë,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future13498
360 m2 2 1 34
85,000 €

Qera, Apartament 3+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus13497
220 m2 3 2 19
350 € /muaj