Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik , Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik , Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik , Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik , Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik , Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik , Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik , Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik , Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik , Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik , Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik , Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik , Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik , Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik , Tiranë

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në një zonë të zhvilluar dhe me ajër të pastër. Ndodhet në katin e 5 banim të një pallati me punime cilësore dhe ka një sipërfaqe totale prej 198 m2.Apartamenti është mjaft i investuar, ka oraganizim të mirë të ambjentit të brendshëm dhe orientim shumë të mirë. Apartamenti disponon sallonin e bollshëm , të arreduar dhe me dalje në ballkon,2 dhomat e ghumit të kompletuara, 2 tualete , njëri me dritare , 3 ballkone dhe një depo.Apartamenti orientohet drejt Jug-Lindje-Perëndimit dhe disponon një garazh me dy poste parkimi në vlerë 20000 Euro. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+ 2646
198 m2
5
3
2
Ka Hipoteke
2017-10-10

Adresa

Kopshti Zoologjik
Albania
Tirana
Kopshti Zoologjik

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Ali Demi

Ali Demi Tirana ID: AL13499
117 m2 2 2 32
250 € /muaj

Shitet,Vilë,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future13498
360 m2 2 1 34
85,000 €

Qera, Apartament 3+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus13497
220 m2 3 2 19
350 € /muaj