Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë
Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë

Pershkrimi

Apartamenti që disponojmë për shitje është Duplex dhe është i pozicionuar në një zonë të zhvilluar dhe të sigurt, tek Komuna e Parisit. Ndodhet në katin e 10 dhe 11 banim të një pallati me punime cilësore dhe ka një sipërfaqe totale prej 222 m2. Apartamenti është i organizuar mjaft mirë ku ambjentet e brendëshme lidhen nëpërmjet shkallëve. Në katin e parë ndodhet, salloni i bollshëm, i arreduar bukur, dhoma e ngrënies, ambjeni gatimit dhe 2 tualete. Në katin e sipërm ndodhen 3 dhomat e gjumit, një tualet, dhoma e lavanterisë dhe dhoma e graderobës. Apartamenti është totalisht i investuar, i pajisur me kondicioner dhe ventilim në cdo dhomë dhe oxhak funksional. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Duplex
PRI+ 2658
222 m2
10
7
3
Ka Hipoteke
2017-10-11

Adresa

Komuna e Parisit, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
Komuna e Parisit

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Ali Demi

Ali Demi Tirana ID: AL13499
117 m2 2 2 32
250 € /muaj

Shitet,Vilë,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future13498
360 m2 2 1 33
85,000 €

Qera, Apartament 3+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus13497
220 m2 3 2 19
350 € /muaj