Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri tek “Medreseja” në rrugën “5 Maji”. Ambjentet e brendshme janë të organizuara shumë mirë dhe me kubaturë të rregullt ku përfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti është plotësisht I mobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Ka orientim perëndimor. Për ta vizituar na kontaktoni.

Tipare

Apartment
OPP 2716
98 m2
2
3
1
Ka Hipoteke
2017-10-17

Adresa

Rruga 5 Maji
Albania
Tirana
Rruga 5 Maji

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Ali Demi

Ali Demi Tirana ID: AL13499
117 m2 2 2 31
250 € /muaj

Shitet,Vilë,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future13498
360 m2 2 1 32
85,000 €

Qera, Apartament 3+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus13497
220 m2 3 2 19
350 € /muaj