Shitet / Qera, Ambjent Magazinimi, Siri Kodra
Shitet / Qera, Ambjent Magazinimi, Siri Kodra
Shitet / Qera, Ambjent Magazinimi, Siri Kodra
Shitet / Qera, Ambjent Magazinimi, Siri Kodra
Shitet / Qera, Ambjent Magazinimi, Siri Kodra
Shitet / Qera, Ambjent Magazinimi, Siri Kodra
Shitet / Qera, Ambjent Magazinimi, Siri Kodra

Pershkrimi

Disponon ambjent magazinimi për shitje dhe qera në një zonë të mirë dhe të frekuentuar, në Rrugën Siri Kodra. Ambjenti ka siperfaqe prej 150 m2, totalisht i investuar dhe i gatshëm per pune. Ambjenti është shumë i përshtatshëm për magazinim ose për supermarket pasi zona dhe sipërfaqja e ben shumë të favorshme. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
2722
150 m2
1
1
2017-10-17

Adresa

Rruga Siri Kodra
Albania
Tirana
Rruga Siri Kodra

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Ali Demi

Ali Demi Tirana ID: AL13499
117 m2 2 2 31
250 € /muaj

Shitet,Vilë,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future13498
360 m2 2 1 32
85,000 €

Qera, Apartament 3+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus13497
220 m2 3 2 19
350 € /muaj