Qera, Apartament 4+1, Kodra e Diellit, Tiranë
Qera, Apartament 4+1, Kodra e Diellit, Tiranë
Qera, Apartament 4+1, Kodra e Diellit, Tiranë
Qera, Apartament 4+1, Kodra e Diellit, Tiranë
Qera, Apartament 4+1, Kodra e Diellit, Tiranë
Qera, Apartament 4+1, Kodra e Diellit, Tiranë
Qera, Apartament 4+1, Kodra e Diellit, Tiranë
Qera, Apartament 4+1, Kodra e Diellit, Tiranë
Qera, Apartament 4+1, Kodra e Diellit, Tiranë
Qera, Apartament 4+1, Kodra e Diellit, Tiranë
Qera, Apartament 4+1, Kodra e Diellit, Tiranë
Qera, Apartament 4+1, Kodra e Diellit, Tiranë
Qera, Apartament 4+1, Kodra e Diellit, Tiranë
Qera, Apartament 4+1, Kodra e Diellit, Tiranë

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Kodrës së Diellit,tek Rruga Bill Klinton, një zonë e qetë dhe me ajër të pastër. Objekti ndodhet ndodhet në katin e 5 banim të një kompleksi me ndërtim shumë cilësor, ka një sipërfaqe të bollshme prej 250 m2 dhe organizim shumë të mirë të ambjentit të brendshëm. Apartamenti ka shpërndarje fantastike të dhomave të cilat lidhen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit. salloni i ndenjes me dalje në ballkon, ambjenti i gatimit i kompletuar,4 dhomat e gjumit të kompletuara, secila me tualet dhe ballkoni. Apartamenti ka mobilim të këndshëm dhe orientim të mirë me pamje nga Tirana. Apartamenti gjithashtu disponon një garazhd me një post parkimi, të përfshirë në cmim. Për më shumë informacion na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+ 2725
250 m2
5
2
Ka Hipoteke
2017-10-17

Adresa

Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Kodra e Diellit

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Ali Demi

Ali Demi Tirana ID: AL13499
117 m2 2 2 32
250 € /muaj

Shitet,Vilë,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future13498
360 m2 2 1 33
85,000 €

Qera, Apartament 3+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus13497
220 m2 3 2 19
350 € /muaj