Apartament Duplex, Qender
Apartament Duplex, Qender
Apartament Duplex, Qender
Apartament Duplex, Qender
Apartament Duplex, Qender
Apartament Duplex, Qender
Apartament Duplex, Qender
Apartament Duplex, Qender
Apartament Duplex, Qender
Apartament Duplex, Qender
Apartament Duplex, Qender
Apartament Duplex, Qender

Pershkrimi

Apartamenti që disponojmë është duplex dhe I poziconuar në një zone të preferuar dhe të ferkuentuar në afërsi të qendrës së Tiranës tek rruga “Kajo Karafili”. Ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me punime cilësore dhe ka sipërfaqe të bollshme prej 225 m2. Apartamenti është I organizuar mjaft mirë ku ambjentet e brendshme lidhen nëpërmjet shkalleve. Ne ekatin e parë ndodhet salloni , tualeti dhe një dhomë për lavastoviljen, ndërsa në katin e sipërm ndodhen dy dhomat e gjumi dhe një tualet. Apartamenti ështe pothuajse I përfunduar. Për më tepër na kontaktoni.

Tipare

Duplex
OPP 2762
225 m2
2
3
2
2017-10-20

Adresa

Qender
Albania
Tirana
Qender

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Ali Demi

Ali Demi Tirana ID: AL13499
117 m2 2 2 32
250 € /muaj

Shitet,Vilë,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future13498
360 m2 2 1 33
85,000 €

Qera, Apartament 3+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus13497
220 m2 3 2 19
350 € /muaj