Shitet, Apartament 3+1, Kompleksi Delijorgji
Shitet, Apartament 3+1, Kompleksi Delijorgji
Shitet, Apartament 3+1, Kompleksi Delijorgji
Shitet, Apartament 3+1, Kompleksi Delijorgji
Shitet, Apartament 3+1, Kompleksi Delijorgji
Shitet, Apartament 3+1, Kompleksi Delijorgji

Pershkrimi

Apartamenti eshte i pozicionuar në Rrugen e Kavajes tek Kompleksi Delijorgji, nje zone e aksesueshme dhe e preferuar per banim.Zona eshte shume familjare, e paster, e ndriçuar shume mire, me markete, bar-kafe, restorante dhe facilitete te tjera.Apartamenti ndodhet ne katin e 9 dhe ka nje siperfaqe prej 192 m2.Shtepia ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe ka orientim Jug-Lindje-Perendim. Organizimi: Salloni I ndenjes. Ambjentin I gatimit. 3 Dhoma Gjumi. 3 Tualete. 2 Veranda. Sistem Kondicionimi. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hiopotekor dhe shitet I mobiluar. Disponon dhe 2 garazhe te cilat nuk jane te perfshira ne cemim. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
2812
192 m2
9
4
3
Ka Hipoteke
2017-10-26

Adresa

Rruga e Kavaj
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €