Qera,Ambjent ,Selvia
Qera,Ambjent ,Selvia
Qera,Ambjent ,Selvia
Qera,Ambjent ,Selvia
Qera,Ambjent ,Selvia
Qera,Ambjent ,Selvia
Qera,Ambjent ,Selvia
Qera,Ambjent ,Selvia
Qera,Ambjent ,Selvia
Qera,Ambjent ,Selvia
Qera,Ambjent ,Selvia
Qera,Ambjent ,Selvia
Qera,Ambjent ,Selvia

Pershkrimi

Disponojmë ambjent në një zonë tepër të preferuar dhe të frekuentuar. Ambjenti ndodhet tek Selvia në një qender biznesi me punime cilësore në katin 6,me hyrje të dedikuar, pozicion strategjik me pamje nga rruga, është totalisht i investuar, i veshur me fasadë xhami , me spote ndricimi dhe i patinuar . Ambjenti jepet me qera në nivelet e 6 Euro /m2 . Opsion ideal për investim. Për ta vizituar na kontaktoni.

Tipare

Commercial
future 3098
256 m2
6
0
2
Ka Hipoteke
2019-06-11

Adresa

selvia
Albania
Tirana
Selvia

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 2
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 3
98,000 €