Shitet, Vile, Sauk, Tiranë
Shitet, Vile, Sauk, Tiranë
Shitet, Vile, Sauk, Tiranë
Shitet, Vile, Sauk, Tiranë
Shitet, Vile, Sauk, Tiranë
Shitet, Vile, Sauk, Tiranë
Shitet, Vile, Sauk, Tiranë
Shitet, Vile, Sauk, Tiranë
Shitet, Vile, Sauk, Tiranë
Shitet, Vile, Sauk, Tiranë

Pershkrimi

Vila ndodhet në një kompleks të ri në process ndertimi dhe me punime cilësore, “Acacia Hills 1” në zonën e Farkës. Sipërfaqja totale e truallit arrin në 760.96 m2, ndërsa sipërfaqja e ndërtimit është 669 m2. Vila ka strukturë tre katëshe, kati -1 me sipëfaqe 301 m2 është I organizuar në mënyrë pëfekte ku përfshihet një ambjent shumë funksional, studio,dhoma e gjumit, dy tualete, dhoma teknike, sauna dhe pishina. Kati 0 ka sipërfaqe 142.9 m2, përbëhet nga holli,ambjenti I ndenjies së bashku me ambjentin e ngrënies, kuzhina, studio, garzhi dhe tualeti. Kati 1 me sipërfaqe 112.8 m2 , është I organizuar në 3 dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe korridori me anë të të cilit bëhet shpërndarja e dhomave. Kati i 2 ka sipërfaqe totale 112.5 m2, është I organizuar në një ambjent ndenjie, një dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Vila ka punime cilësore si dhe është e mirë pozicionuar ndaj dritës së diellit gjë e cila bën të mundur ndriçimin e saj gjatë gjithë ditës. Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më tepër na kontaktoni.

Tipare

Villa
PRI 3144
669 m2
8
6
Ka Hipoteke
2017-11-22

Adresa

Sauk
Albania
Tirana
Sauk

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 14
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €