Qera,Kapanon.Autostrada Tiranë Durrës
Qera,Kapanon.Autostrada Tiranë Durrës
Qera,Kapanon.Autostrada Tiranë Durrës
Qera,Kapanon.Autostrada Tiranë Durrës
Qera,Kapanon.Autostrada Tiranë Durrës

Pershkrimi

Disponojmë kapanon në Autostradën Tiranë Durrës. Objekti ka lokacion shumë të favorshëm, vija e parë në autostradë dhe është i organizuar shumë mire.Kapanoni eshte totalisht i investuar,hyrje e dedikuar me shkalle,me aspirim,ndricim dhe i survejuar nga kamerat.Ambjenti disponon hapsirë të bollshme për parkim brenda dhe jashtë ambjentit dhe ka nje lartesi prej 4.5 metra. Lokacion ideal dhe hapesirë të bollshme për zhvillimin e cdo lloj aktiviteti biznesi. Opsion ideal per investim. Për më shumë informacion na kontaktoni!

Tipare

Pavilion
future 3322
750 m2
1
0
1
Ka Hipoteke
2017-12-08

Adresa

mini invest
Albania
Tirana
Autostrada Tiran

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Kodra e Diellit TiranaID: al11472
81.3 m2116
1,000 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11471
94 m22215
65,000 €

Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Kodra e Diellit TiranaID: al11470
81 m2115
145,000 €