Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re

Pershkrimi

Disponojme apartament 2+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re,prane Alpha Bank. Objekti ndodhet ne katin e 10 banim me një sipërfaqe totale prej 75 m2 të një pallati me punime shumë cilësore. Apartamenti është i përbërë salloni i bollshëm me ambjentin e gatimit,me dy dhomat e gjumit të cilat shpërndahen nëpërmjet korridorit,nga tualeti dhe ballkoni.Apartamenti ka kubature shume te rregullt ,orientohet nga jug-perendimi dhe eshte nje opsion ideal per banim.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future 3577
75 m2
10
3
1
2018-01-06

Adresa

Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 3
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 4
120,000 €