Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë.

36,000 €

ID: OPP+17592
Alt
Alt

Property info

  • TipiApartment
  • IDOPP+17592
  • Surface63m2
  • Floor1
  • Rooms No.1
  • baths1
  • Documentation In mortgage process
  • Views21

Description

Shitet, apartament 1+1, në zonën e Freskut, Rruga e Thesarit, pranë Supermarket Spar 2.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 63,9 m2.
• Kati i 1 banim.
• Orientim Veri-Lindje.
• Në proces hipotekimi.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar; me kondicioner.
• I mobiluar.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Me ashensor.
• Mundësi parkimi
Për ta vizituar na kontaktoni!

Dorian Duka
Dorian Duka
Future Home Opportunity +