Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë.

48,000 €

ID: OPP+17593
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Property info

  • TipiApartment
  • IDOPP+17593
  • Surface80m2
  • Floor6
  • Rooms No.1
  • baths1
  • Documentation Has Mortgage
  • Views21

Description

Shitet, apartament 1+1, në zonën e Freskut, Rruga Muhamet Deliu, tek Restorant Fresku.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 80.4 m2.
• Kati i 6-të.
• Orientim Veri-Lindje.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet,ballkon.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar; me kondicioner.
• I mobiluar.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Mundësi konvertimi në apartament 2+1.
• Punime cilësore.
• Me ashensor.
• Mundësi parkimi
Për ta vizituar na kontaktoni!

Dorian Duka
Dorian Duka
Future Home Opportunity +