Shitet, Ambjent Biznesi, Dogana, Tirane

178,500 €

Property info

Reference

PARK32168

Commercial

Property Type

1

Bathrooms

51

m 2

2023

Year Build

Description

Disponojmë Ambjent Biznesi në Shitje.
Ambjenti ndodhet në zonën e Doganes, Tirane.
• Ambjenti ka një sipërfaqje totale 51 m2
• 1 Tualet
• Fasade xhami perimetrale
• Kati 0
• Vetrata termike dopio xham
• Fasade Xhami Perimetrale
• Dopio tulle dhe 10cm lesh guri ndarje ndermjet apartamenteve
• Fasade e ventiluar


Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Reference:

  PARK32168

 • Property Type:

  Commercial

 • Property Status:

  For Sale

 • Gross Area:

  51m 2

 • Bathrooms:

  1

 • futurehome-new.availability:

  Available

Contact Agent

Send a message to agent

premium bootstrap themes
Open in Maps
Calculate

View your interest rate

Similar Properties