Shitet, Duplex, Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tiranë

113,000 €

ID: PRI+ 10847
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Property info

  • TipiDuplex
  • IDPRI+ 10847
  • Surface121m2
  • Floor1
  • Rooms No.3
  • baths2
  • Documentation In mortgage process
  • Views475

Description

Duplexi është i pozicionuar në Rezidencën Kodra e Diellit 2. Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati i 1 dhe -1 • Sipërfaqa e apartamentit 121 m2 • Orientim: Lindje • Organizimi: • Kati i parë • Salloni i ndenjes • 1 Tualet • Kati -1 organizohet në 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet • Pamje e bukur nga Tirana • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Ismail Uku
Ismail Uku
Future Home Priority +