Shitet, Apartament 2+1, Bllok

298,975 €

ID: 10953
Alt
Alt

Property info

  • TipiApartment
  • ID10953
  • Surface120m2
  • Floor5
  • Rooms No.2
  • baths1
  • Documentation In mortgage process
  • Views149

Description

Apartamenti ndodhet në zonën e Bllokut • Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 • Sipërfaqja e apartamentit : 119.59 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma e gjumi • Tualeti • Ballkoni • Ndertim I ri • Me ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Armando Misku
Armando Misku
Future Home Property