Qera, Apartament 1+1, Rruga Zenel Baboçi

245 € /month

ID: OPP11211
Alt
Alt

Property info

  • TipiApartment
  • IDOPP11211
  • Surface77m2
  • Floor3
  • Rooms No.2
  • baths0
  • Documentation Has Mortgage
  • Views48

Description

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga "Zenel Baboçi" pranë shkollës së muzikës. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 77 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i mobiluar. Orientimi perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë pasdites. . Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Besar Rrustemaj
Besar Rrustemaj
Future Home Opportunity