Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës

Description

Jepet me qera apartament 1+1 tek "Rruga e Kavajës" pranë xhamisë "Dine Hoxha".Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati i ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 80m2 dhe është i organizuar në sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Orientimi jug i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti është I mobiluar dhe i investuar me sistem kondicionimi . Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Apartment
OPP11372
80 m2
3
2
1
In mortgage process
2019-07-15

Address

Rruga e Kavajes
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Similar properties

Qera, Hote, Durrës

Durres Durrës ID: PRI14377
200 m2 18 18 1
5,000 € /month

Shitet, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë

Sheshi Willson Tirana ID: PRI14376
200 m2 0 1 0
500,000 €

Qera, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë

Sheshi Willson Tirana ID: PRI14375
200 m2 1 0
2,000 € /month