Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Description

Apartamenti është i pozicionuar te Rezidenca Kodra e Diellit 1. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 • Sipërfaqja e apartamentit : 81.3 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Punime cilësore • Kubaturë e rregullt • Termoizolim • Hidroizolim • Sistem akustik • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Apartment
al11470
81 m2
2
2
1
Has Mortgage
2019-07-20

Address

Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Kodra e Diellit

Similar properties

Shitet, Lokal,Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI14373
60 m2 2 -1
400,000 €

For Sale, Apartment 1 + 1, New Ring

Unaza E Re Tirana ID: future14372
60.6 m2 1 1 -1
55,000 €

Qera, Ambient, Rruga e Kavajes

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Tirana ID: Pro14371
87 m2 1 -1
550 € /month