This property is not available!

To search for similar properties

CLICK HERE
Qera, Apartament 2+1, Don Bosko
Qera, Apartament 2+1, Don Bosko
Qera, Apartament 2+1, Don Bosko
Qera, Apartament 2+1, Don Bosko

Description

Jepet me qera apartament 2+1 në "Don Bosko". Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 78 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Orientimi Veri-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Apartment
OPP11533
78 m2
4
3
1
In mortgage process
2019-07-25

Address

Don Bosko
Albania
Tirana
Don Bosko

Similar properties

For Sale, Apartment 1 + 1, New Ring

Unaza E Re Tirana ID: future14372
60.6 m2 1 1 -1
55,000 €

Qera, Ambient, Rruga e Kavajes

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Tirana ID: Pro14371
87 m2 1 -1
550 € /month

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI14370
145 m2 3 2 2
159,000 €